Transport zwłok z Niemiec

Transport zwłok z Niemiec
Skontaktuj się z nami niezwłocznie telefonicznie lub mailowo. Niezwłocznie przekażemy informację o cenie i warunkach transportu i będziemy mogli rozpocząć realizację usługi.
Aby usługa mogła być zrealizowana, do naszej firmy powinny wpłynąć dokumenty upoważniające nas do transportu zwłok lub urny. W tym celu kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami.
Międzynarodowy transport zwłok oraz urn z Niemiec

NAWIA - profesjonalny międzynarodowy transport zwłok

Przewóz zwłok z Niemiec

Śmierć członka rodziny - niezależnie od tego, czy jest nagła, czy spodziewana - zawsze dezorganizuje życie najbliższych, wymaga również dopełnienia wielu formalności. W przypadku śmierci osoby mieszkającej lub znajdującej się w danym momencie zagranicą, procedury są jeszcze bardziej złożone. W tym szczególnym czasie nie każdy znajduje w sobie tyle siły, by móc zajmować się kompletowaniem dokumentacji oraz składaniem wniosków. W takich chwilach warto skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy, która zajmie się dopełnieniem wszystkich procedur oraz zorganizuje transport zwłok - tak by rodzina mogła skupić się przede wszystkim na swoich potrzebach.

Jeśli chodzi o przewóz zwłok z Niemiec, konieczne jest przygotowanie szczegółowej dokumentacji

Wymagana jest zgoda na przewóz zwłok z Niemiec - zarówno od starosty lub prezydenta miasta w Polsce, jak i konsula niemieckiego. Dokumentacja powinna być przetłumaczona przez tłumacza przysięgłego, a sam wniosek powinien być uzupełniony również przez akt zgonu oraz zaświadczenie lekarskie. Po uzyskaniu zgody na transport zwłok z Niemiec możliwe jest dalsze przygotowywanie ciała do przewozu oraz wybór specjalnej trumny, która musi spełniać szereg wymagań. Zanim ciało zostanie umieszczone na pokładzie samolotu lub w samochodzie, musi również przejść odprawy. Wszystkie te formalności są złożone i często wymagają również znajomości języka obcego. Choć obecnie coraz częściej dokumenty mogą być składane również drogą elektroniczną po godzinach pracy urzędów, to jednak załatwienie wszystkich procedur będzie wymagało czasu oraz znajomości podstawy prawnej. Nie musisz zajmować się tym osobiście - w trudnym dla rodziny czasie możesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy i złożyć na jej barkach dopełnienie wszelkich procedur i formalności

Jeżeli nie chcesz samodzielnie zajmować się formalnościami, postaw na nasze usługi

Jesteśmy profesjonalną firmą z dużym doświadczeniem, która już od wielu lat zajmuje się organizacją przewozu zwłok zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i z całego świata. W przypadku transportu z Niemiec gwarantujemy szybką i bezproblemową obsługę; nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kompetencję, doświadczenie i wiedzę, doskonale posługują się także językiem niemieckim. Wszystko to sprawia, że nawet w przypadku wystąpienia jakichkolwiek komplikacji jesteśmy w stanie przeprowadzić transport zwłok z Niemiec.

Wybierając transport zwłok przeprowadzony przez naszą firmę zyskujesz gwarancję niezawodności.

Jesteśmy kompetentną oraz profesjonalną firmą, która pomaga rodzinie w trudnych chwilach i organizuje kompleksowy przewóz ciała bliskiej osoby z Niemiec. Działamy w oparciu o przepisy prawne oraz posiadamy wszelkie niezbędne koncesje i certyfikaty. Co jeszcze zyskujesz, decydując się na usługi naszej firmy?

  • Organizację kompletnej dokumentacji wymaganej zarówno przez stronę polską, jak i niemiecką.
  • Przygotowanie ciała do transportu oraz - na życzenie rodziny również kremacji.
  • warancję wyboru trumny lub urny spełniającej wszelkie wymagania oraz normy dotyczące transportu ciała z Niemiec.
  • Dopełnienie formalności podczas odprawy sanitarnej oraz odprawy konsularnej ciała.
  • Stały kontakt z rodziną, dzięki czemu masz możliwość odpowiedniego zaplanowania dalszych uroczystości.
  • Transport ciała nie tylko przez granicę, ale również do wybranego miasta w Polsce.
  • Ustalenie miejsca pobytu zmarłego w Niemczech - w razie potrzeby.

Przykładamy wielką wagę do kontaktu z naszymi klientami

Dla nas liczą się nie tylko formalności - wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że sama pomoc przy dopełnieniu wszelkich procedur czasem nie jest wystarczająca. Dlatego służymy także niezbędnym wsparciem oraz dbamy o to, by na każdym etapie organizacji transportu rodzina wiedziała, co dzieje się z ciałem ich bliskiej osoby. Jeśli zależy Ci nie tylko na profesjonalnym i fachowym podejściu, ale również najwyższej jakości obsługi, postaw na naszą firmę. Pomagamy w przejściu ciężkich chwil oraz organizacji transportu ciała drogą lądową lub lotniczą.

Na życzenie naszych klientów zajmujemy się również organizacją ceremonii w kraju

Umożliwiamy rodzinom odbiór ciała w kaplicy lub zakładzie pogrzebowym na terenie całej Polski. Jeśli jednak rodzina nie czuje się na siłach, by zająć się organizacją pochówku - zapewniamy również dodatkowe usługi organizacji ceremonii po przywiezieniu ciała do kraju. Korzystając z naszych usług zyskujesz zatem bezproblemowe dopełnienie wszelkich formalności, szybki i bezproblemowy transport oraz najwyższą jakość obsługi.

Zorganizuj z nami transport zwłok już teraz