Transport zwłok do Polski

sprowadzenie zwłok z anglii
Skontaktuj się z nami niezwłocznie telefonicznie lub mailowo. Niezwłocznie przekażemy informację o cenie i warunkach transportu i będziemy mogli rozpocząć realizację usługi.

Do każdej usługi przygotowujemy indywidualną wycenę
Aby usługa mogła być zrealizowana, do naszej firmy powinny wpłynąć dokumenty upoważniające nas do transportu zwłok lub urny. W tym celu kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami.
Transport zwłok do Polski

NAWIA - profesjonalny międzynarodowy transport zwłok

Pomagamy naszym klientom zorganizować przewóz zwłok do Polski

Każda śmierć jest tragedią - niezależnie od tego, czy umiera osoba tuż obok nas, czy członek rodziny, który już od dawna mieszka zagranicą. W przypadku tak rozdzielonej rodziny dodatkowym problemem jest przewóz zwłok do Polski. Organizacja pogrzebu w obcym kraju jest trudnym przedsięwzięciem, dlatego lepszym rozwiązaniem jest przewóz ciała do ojczyzny. Mogą wystąpić o niego najbliżsi członkowie rodziny: dzieci, małżonkowie, wnuki, dziadkowie - krewni do czwartego stopnia pokrewieństwa. Przed zorganizowaniem transportu konieczne jest jednak dopełnienie formalności.

Przewóz zwłok do Polski wymaga posiadania odpowiedniej dokumentacji

Pierwszym krokiem jest uzyskanie zgody od starosty lub prezydenta miasta, do którego ma być przewiezione ciało. O zgodę możesz wystąpić po uzyskaniu aktu zgonu; dokument powinien być przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego na język polski. We wniosku należy także podać szczegółowe dane wnioskodawcy oraz osoby zmarłej. Po wydaniu decyzji możliwe jest złożenie wniosku o zgodę od konsula, którego placówka znajduje się na terenie kraju, w którym zmarła bliska osoba. Również w tym wypadku niezbędna jest dokumentacja, a za wydanie zgody należy ponieść dodatkową opłatę.

Same dokumenty nie są wystarczające, by zorganizować przewóz zwłok do Polski

Aby ciało mogło być przewiezione, potrzebna będzie także specjalna metalowa trumna. Jest ona odpowiednio zabezpieczona oraz musi spełniać wszystkie wymagania oraz przepisy. Nie musisz zajmować się tym osobiście - korzystając z usług naszej firmy zyskasz kompleksową organizację wszystkich formalności związanych z przewozem ciała do Polski. Współpracujemy zarówno z urzędami, jak i specjalistycznymi firmami, dzięki czemu cały proces przebiega szybko i bezproblemowo

Jeśli chodzi o koszt transportu, będzie on różny w zależności od kraju, w którym znajduje się ciało

Cennik będzie uwzględniał przede wszystkim odległość, ale również wybrany przez rodzinę środek transportu. Na życzenie krewnych zajmujemy się także organizacją kremacji, co ma znaczący wpływ na ułatwienie procesu transportu. Nie wszystkie linie lotnicze wyrażają zgodę na przewóz trumny - często wymagają wcześniejszego skremowania oraz przygotowania odpowiedniej urny. Jako doświadczona i profesjonalna firma pokonujemy wszelkie trudności i przygotowujemy przewóz zwłok do Polski nie tylko z krajów europejskich, ale również z krajów Ameryki Północnej i Południowej, Azji czy Afryki.

Zlecając nam przewóz ciała, zyskujesz najwyższą jakość usług

Zajmujemy się kompleksowym przewozem, począwszy od kompletowania dokumentacji poprzez organizację przewozu oraz przygotowanie ciała. Dopełniamy wszelkich formalności, dbamy o tłumaczenie dokumentów oraz ich terminowe składanie. Wszystko to sprawia, że możesz zająć się przeżywaniem żałoby w rodzinnym gronie bez konieczności troskania się o przewóz ciała do Polski. Przykładamy wielką wagę do regularnego kontaktu z klientami, dlatego informujemy o każdym etapie przewozu. Na życzenie naszych klientów oferujemy również organizację uroczystości oraz pogrzebu już po przewiezieniu ciała do Polski. Zapraszamy do kontaktu, by zapoznać się z naszą ofertą oraz wyjaśnić ewentualne wątpliwości.

Pozwól abyśmy mogli Ci pomóc