Nawia - międzynarodowy transport zwłok

Ławka

Ktoś bliski zmarł Ci poza granicami kraju?

Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi związanej z przetransportowaniem zwłok z dowolnego końca świata do Polski, jesteśmy tutaj by Ci pomóc. Zajmiemy się dla Ciebie cała procedurą zorganizowania oraz przetransportowania zwłok do kraju, jak również przygotujemy ceremonię na terenie kraju. Zajmujemy się wszystkim, aby odciążyć Cię w tym ciężkim dla Ciebie czasie.

Jeśli szukasz firmy, która przetransportuje bliską Ci osobę do ojczyzny - skontaktuj się z nami już teraz, zajmiemy się całą procedurą

Skontaktuj się z nami

Jak zlecić nam pracę

Napisz lub zadzwoń do nas

Opisz nam co Cię spotkało, przedstawimy Ci naszą propozycję pomocy w ramach kompleksowego działania.

Przygotujemy dokumenty

Wspólnie przygotujemy dokumenty upoważniające nas do transportu, jak również zorganizujemy wszystkie pozwolenia oraz inne wymagane dokumenty, które umożliwią nam realizację usługi.

Stały kontakt

Będziemy informowali Cię o każdym etapie realizacji transportu. Jeśli będzie potrzeba, jesteśmy również do dyspozycji w dowolnej chwili pod całodobowym numerem telefonu.

Nie czekaj i nie pozwól, by ktoś skomplikował Ci ten trudny czas

Zajmujemy się profesjonalnie całą procedurą transportu zwłok do kraju. Nie pozwól, aby ktoś utrudnił Ci transport Twoich bliskich do kraju, świadcząc niekompleksową lub nieprofesjonalną usługę. Skontaktuj się z nami już teraz!