Transport zwłok z Anglii

sprowadzenie zwłok z anglii
Skontaktuj się z nami niezwłocznie telefonicznie lub mailowo. Niezwłocznie przekażemy informację o cenie i warunkach transportu i będziemy mogli rozpocząć realizację usługi.

Do każdej usługi przygotowujemy indywidualną wycenę
Aby usługa mogła być zrealizowana, do naszej firmy powinny wpłynąć dokumenty upoważniające nas do transportu zwłok lub urny. W tym celu kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami.
Międzynarodowy transport zwłok oraz urn z Anglii

NAWIA - profesjonalny międzynarodowy transport zwłok

Jak wygląda transport zwłok z Anglii?

Anglia od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, jeśli chodzi o miejsce pracy i zamieszkania Polaków i Polek. Coraz częściej na taki wyjazd decydują się nie tylko pojedyncze osoby, ale również całe rodziny. Nawet jeśli jest to wyprowadzka na stałe, to jednak po śmierci członków rodziny bardzo często rodzinie zależy na sprowadzeniu ciała. Przewóz zwłok z Anglii wymaga dopełnienia szeregu formalności.

Jeśli chodzi o sprowadzenie zwłok z Anglii, możesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy

Transport zwłok z Anglii możliwy jest dopiero po skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na kwestię tłumaczenia. Zarówno dokumentacja angielska, jak i polska powinny być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego, jeśli masz zamiar występować o zgodę na sprowadzenie zwłok z Anglii. Niezbędne jest także wystąpienie o zgodę na transport u starosty lub prezydenta, a następnie u konsula w Anglii. W obu przypadkach należy podać szereg danych, a także dostarczyć niezbędne zaświadczenia. Jest to żmudny proces, dlatego oferujemy naszym klientom pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz bezproblemowy przewóz zwłok.

Oferowany przez nas transport zwłok przebiega szybko i bezproblemowo

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość wszystkich norm prawnych i procedur sprawiają, że transport zwłok przebiega bez komplikacji. Zajmujemy się całością formalności - począwszy od skompletowania wszystkich niezbędnych dokumentów, poprzez organizację przewozu. Przewóz ciała wymaga stosowania się do szczegółowych instrukcji; w okresie żałoby oraz przygotowań do pogrzebu zajmowanie się wszystkimi procedurami będzie wymagało dużego wysiłku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy kompleksową pomoc. Dzięki temu możesz skupić się na potrzebach swoich oraz swojej rodziny. Zyskujesz także czas na organizację wszystkich uroczystości pogrzebowych lub wręcz przeciwnie - zlecić naszej firmie również przygotowanie ceremonii w Polsce.

Przykładamy wielką wagę nie tylko do dopełniania procedur, ale również kontaktu z klientami

Wiadomość o śmierci bliskiej osoby może pojawić się nagle lub wręcz przeciwnie - być konsekwencją choroby. Niezależnie od okoliczności, zawsze jest to ciężki okres. W tym czasie przyda się nie tylko pomocna osoba, która zajmie się formalnościami, skompletowaniem dokumentów oraz uzyskaniu zasiłku. Równie istotne jest również poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia możliwość złożenia wszystkich spraw i trudności w ręce doświadczonych profesjonalistów. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez cały czas, kontaktujemy się z nimi również na każdym etapie działań. To sprawia, że rodzina wie, w jaki sposób przebiega przewóz oraz gdzie znajduje się w danym momencie ciało.

Aby zmarły mógł zostać przewieziony do kraju, niezbędna jest nie tylko dokumentacja

Po dopełnieniu wszystkich formalności konieczne jest także odpowiednie przygotowanie ciała do przewozu. W zależności od życzenia rodziny zajmiemy się również organizacją kremacji. Aby ciało mogło zostać przewiezione do kraju konieczna jest specjalna trumna bądź urna oraz dopełnienie szeregu określonych prawnie procedur. Współpracujemy z organami władzy, konsulatem, firmami przewozowymi oraz tłumaczami przysięgłymi. Zajmujemy się całością organizacji transportu do granic Polski oraz dostarczamy ciało do do wybranego zakładu pogrzebowego na terenie kraju. Oferujemy także organizację ceremonii pogrzebowej oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Pozwól abyśmy mogli Ci pomóc